WaRadar: Online - wLog Online

Hackturkiye
#1603   2020-01-29 21:00 GMT        

Whatsapp çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları sayesinde istediğiniz kişinin whatsapp hareketlerini takip edebilir, kişi whatsapp’a her girdiğinde bildirim alabilirsiniz. Whatsapp takip uygulamalarını kullanırken, tek yapmanız gereken kişinin numarasını girmektir. Kişi sizi engellemiş olsa bile whatsapp girişlerini takip edebilir, kişinin son görülme zamanını takip edebilir, whatsapp’da geçirdiği süreyi görebilir ve anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

 

Sizler için iPhone ve Android‘de kullanabileceğiniz başarılı Whatsapp çevrimiçi takip uygulamalarını araştırdık. Sizlere tanıtacağımız bu uygulamalar ile istediğiniz kişinin tüm whatsapp hareketlerini görebilirsiniz. Kişi whatsapp’da çevrimiçi olduğunda bildirim alırsınız. Ayrıca kişi whatsapp’da ne kadar süre geçirmiş ve son görülme zamanını öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya 2 numara girerek, çoklu takip yapabilir ve bu iki numaranın aynı anda çevrimiçi olma sürelerini görebilirsiniz.

 

iOS için Whatsapp Çevrimiçi Takip

iPhone kullanıcıları için önereceğimiz uygulama wLog uygulamasıdır. Bu uygulama ile bir numarayı ücretsiz olarak 12 saat takip edebilirsiniz. Beğenmeniz durumunda uygulamanın haftalık veya aylık premium üyeliğini satın alabilirsiniz.

Android için Whatsapp Çevrimiçi Takip

Android için önereceğimiz Whatsapp Çevrimiçi bildirim uygulaması ise WaRadar: Online uygulamasıdır. Bu uygulamanın arayüzü wLog ile aynıdır ve benzer şekilde çalışmaktadır. Uygulamanın ana ekranında takip etmek istediğiniz kişinin adını ve telefon numarasını yazıp Ücretsiz Dene butonuna dokunarak kişinin whatsapp etkinliklerini takip etmeye başlayabilirsiniz.

 

Her iki uygulamada da eklediğiniz numaralara kesinlikle bildirim gitmez ve takip edildiklerini anlamazlar.


Hiç birşeyin gerçegi hayalinden daha güzel olamaz.