Ddos saldırı araçları

#875   2019-09-13 23:38 GMT        

PyLoris

PyLoris'in sunucular için bir test aracı olduğu söyleniyor. Bir hizmete DOS saldırıları gerçekleştirmek için kullanılabilir. Bu araç, bir sunucuya DOS saldırısı gerçekleştirmek için SOCKS proxy sunucularını ve SSL bağlantılarını kullanabilir. HTTP, FTP, SMTP, IMAP ve Telnet dahil olmak üzere çeşitli protokolleri hedefleyebilir. Aracın en son sürümü, basit ve kullanımı kolay bir GUI ile birlikte gelir. Diğer geleneksel DOS saldırı araçlarından farklı olarak, bu araç doğrudan hizmete isabet eder.

PyLoris'i indirin: Linkleri Görmek için Giriş yapın.

8. OWASP DOS HTTP POST

DOS saldırıları gerçekleştirmek için başka güzel bir araçtır. Web sunucunuzun DOS saldırısını savunup savunamadığını kontrol etmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Sadece savunma için değil, bir web sitesine karşı DOS saldırıları yapmak için de kullanılabilir.

Buradan indirin: Linkleri Görmek için Giriş yapın.

9. DAVOSET

DAVOSET, DDOS saldırılarını gerçekleştirmek için bir başka güzel araçtır. Aracın en son sürümü, diğer birçok özellikle birlikte çerezler için destek de ekledi. DAVOSET'i Packetstormsecurity'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir DavoSET: Linkleri Görmek için Giriş yapın.

10. GoldenEye HTTP Hizmet Reddi Aracı

GoldenEye ayrıca basit ama etkili bir DOS saldırısı aracıdır. Python'da DOS saldırılarını test etmek için geliştirildi, ancak insanlar hack aracı olarak da kullandılar.

İndir GoldenEye: Linkleri Görmek için Giriş yapın.#879   2019-09-13 23:39 GMT        
Eline sağlık

DİKKAT: Hacklenmesi Türk Sitelerini Kesinlinkle Tavsiye Etmiyoruz.Sitelerde oluşacak Hasar ve Veri kaybından Sitemiz Sorumlu Değildir!