Android Silinen Fotoğrafları/Videoları Geri Getirme

#468   2019-08-22 17:00 GMT        

Herkese Merhabalar Arkadaşlar Yardım Merkezimize (Telefondan Fotoğraflarımız Veya Videolarımız Siliniyor) İçerikli Konular Açılıyordu. Buna Karşılık Konu Açarak Nasıl Silinen Fotoğraflarınızın Geri Geleceğini Anlatacağım. Konuma Geçiyorum.


İnternette 1-2 Siteye Baktım Herkesin Anlattığı Programlar Paralı Vb. Ücretiz Bir Program İle Anlatacağım.

Öncelikle Play Store'yi Açıyoruz Telefondan --> diskdigger photo recovery
Programını İndiriyoruz. Program Ücretsizdir.


 

Linkleri Görmek için Giriş yapın. Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Telefona Kuruyoruz Bu Programı Ve Kurduktan Sonra Gelen Uyarılara İzin Veriniz. Eğer İzin Verdiyseniz Otomatik Silinen Foto Veya Videoları Tarayacaktır. Tarama Bittiğinde İse Ekranda (Scan Completed) Yazdığında Tarama Tamamlanmış Demektir. 

Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Ekranda Silinen Fotoğraflarınız Var Şuan Ve Geri Nasıl Yükleyeceksiniz Hemen Anlatıyorum. İsterseniz Yüklemek İstediklerinizi Tek Tek Seçin Veya Hepsini Seçmek İsterseniz Sağ Üstte 3 Noktaya Tıklayıp Hepsini Seç Yani Select All Tıklayın. Eğer Fotoğraflarla İşiniz Bitti İse Sağ Üstte Recovery Seçin.Linkleri Görmek için Giriş yapın.Size Dosyalar Gösterecektir Şimdi. Buradan Dcım Klasörünü Seçip Tamam Diyin. Bir Süre İçinde Fotoğraflarınız Yüklenecektir. Sonda Eğer Programı Yükseltin Vb Uyarı Verirse Hayır Diyip Çıkınız.Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Geri Gelen Fotoğrafları Dosya Yöneticinden Dcım Klasöründe Bulabilirsiniz.
2. Yöntem: Telefonu Pc Ye Bağlayarak Çözme.Dikkat Bu Yöntem İçin Telefonun Rootlu Olması Gerekir.!!!

Öncelikle Android Data Recovery Uygulamasını Pc Ye İndiriyoruz.


Linkleri Görmek için Giriş yapın.


Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Bu Program Sadece Resim Değil Video, Mesaj Herşeyi Geri Getirebiliyor.

Programı İndirdikten Sonra Kurunuz. Kurulumdan Sonra Android Cihanızınızı Pc Ye Bağlayınız.Eğer Telefona Bildirim Gelirse Tamam (Ok) Tıklayın.

Pc Ekranına Kurtarabileceğiniz Dosya Türleri Gelecektir. Kurtarmak İstediklerinizi Seçiniz. Eğer Seçimi Tamamladıysanız Sonraki Diyerek İlerleyiniz. 

Linkleri Görmek için Giriş yapın.

Tarama İşlemi Bittiği Zaman Kurtarabileceğiniz Resim, Video, Mesajlar Gelecektir. İstediğinizi Seçip Alttaki Kurtar'a Basın.

Eğer Hata Alırsanız Veya Resimler Gelmez İse Bana Öm Yoluyla Bildiriniz Çözmenize Yardımcı Olacağım. Veya Program Hakkında Ne Sormak İsterseniz  ..

İyi Forumlar Dilerim  !..E-Hack..!


Bu mesaj MrX tarafından 2019-10-05 15:06 GMT, 140 Gün önce düzenlendi.

https://i.hizliresim.com/jqyL0L.jpg

https://i.imgyukle.com/2019/08/27/oIVgqb.jpg…………


#1088   2019-10-05 03:43 GMT        
eline sağlık

DİKKAT: Hacklenmesi Türk Sitelerini Kesinlinkle Tavsiye Etmiyoruz.Sitelerde oluşacak Hasar ve Veri kaybından Sitemiz Sorumlu Değildir!